Žufánek Hruškovica 45 % 0,5 l

  • Tento produkt si právě prohlíží 2 zákazníci
  • Tento produkt dnes zakoupil 1 zákazník

Hruškovice Žufánek je jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z těch nejlepších hrušek Williams, pocházejících výhradně z moravských ovocných sadů. Charakteristické vlastnosti této lahodné odrůdy dodávají destilátu dlouhotrvající chuť po máslových hruškách. Na výrobu 1 litru hruškovice je zpotřebováno přesně 12,5 kg těch nejšťavnatějších hrušek.

549
* Ceny jsou včetně DPH
Není na skladě

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány do 1 - 2 pracovních dní. Doprava ZDARMA od 1500,- Kč. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Hruškovica Žufánek 45% vol. – Hruškovice Žufánek je jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z těch nejlepších hrušek Williams, pocházejících výhradně z moravských ovocných sadů. Charakteristické vlastnosti této lahodné odrůdy dodávají destilátu dlouhotrvající chuť po máslových hruškách. Na výrobu 1 litru hruškovice je zpotřebováno přesně 12,5 kg těch nejšťavnatějších hrušek.

Originální Kvalita

Ochutnali jsme a vybrali pro Vás jen ty nejkvalitnější delikatesy a speciality, které nekoupíte na každém rohu.

Doprava zdarma

Nakupte alespoň za 1500,- Kč a dopravu do 2.dne od nás máte zdarma ;)

rychlost dodání

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány následující pracovní den...

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)