Časté dotazy (FAQ)

JAK JE TO S TRVANLIVOSTÍ POTRAVIN?

Všechny druhy potravin, které jsou v našem sortimentu, mají v době, kdy k vám dorazí, minimální trvanlivost v řádech měsíců. Výjimku tvoří pouze trvanlivé salámy, které mají od výrobce trvanlivost 90 dní.

NEMŮŽE SE ZBOŽÍ ROZBÍT?

Celá zásilka je zajištěna tak, aby v ní obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Případně vzniklý volný prostor v přepravní krabici je pak ještě vycpán výplňovým materiálem tak, aby zboží v krabici při přepravě jakkoliv necestovalo. Všechny zásilky jsou zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉFRAGILE“.

ZA JAK DLOUHO OD OBJEDNÁNÍ ZÁSILKA DORAZÍ?

Objednávky provedené ve všední den do 15:00 předáváme přepravci tentýž pracovní den. Přepravce by měl zboží doručit jeden pracovní den po našem předání zásilky. Toto platí vždy pro objednávky, u nichž jste zvolili formu platby dobírkou nebo pomocí platebních metod GoPay. V případě platby převodem na bankovní účet předáváme zboží přepravci až následující den po připsání prostředků na náš účet – je tedy potřeba počítat s prodlevou při převodu peněz.

Pokud byste chtěli dodání zásilky urychlit, zašlete nám prosím oficiální potvrzení o zaplacení a my Vaší objednávku odešleme co nejdříve.

JAK NA ZDLABNITO.CZ OBJEDNAT?

Naše jedinečné produkty můžete objednat buď prostřednictvím eshopu www.zdlabnito.cz a nebo na telefonním čísle 776 838 305.

MŮŽU ZE ZDLÁBNITO.CZ OBJEDNAT NA SLOVENSKO?

Doručení na Slovensko nemáme standardně v nabídce. Vytvořte objednávku na našem e-shopu. Do doručovací adresy uveďte adresu pro zahraničí, jen PSČ uveďte české, aby Vás systém nechal objednávku dokončit. Správné PSČ pro Slovensko pak uveďte do poznámky v objednávce. 

My objednávku upravíme tak, aby Vám byla v pořádku doručena. Také upravíme měnu na eura a přidáme příplatek za dopravu.

Nakonec Vám zašleme potvrzení upravené objednávky a případně údaje k vykonání platby.  

KOLIK KUSŮ JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ SI MOHU OBJEDNAT?

Nákup produktů je omezen na 10 ks u každého produktu. Pokud máte zájem o větší počet produktů, kontaktujte nás prosím na e-mailovou adresu podpora@zdlabnito.cz a my pro Vás objednávku rádi vytvoříme.

PROČ MÁM NA SPODNÍ STRANĚ SKLENĚNÉ KONZERVY „CENOVKY“?

Nejedná se o cenovky, nýbrž o evidenční štítky výrobce těchto produktů.

Originální Kvalita

Ochutnali jsme a vybrali pro Vás jen ty nejkvalitnější delikatesy a speciality, které nekoupíte na každém rohu.

Doprava zdarma

Nakupte alespoň za 1500,- Kč a dopravu do 2.dne od nás máte zdarma ;)

rychlost dodání

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány následující pracovní den...

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)