Schneider-Weisse 25° Aventinus Eisbock 0,33 l

  • Tento produkt si právě prohlíží 2 zákazníci
  • Tento produkt dnes zakoupil 1 zákazník

Vynikající Schneider Weisse Aventinus z německého pivovaru G. Schneider & Sohn se pyšní tmavě hnědou, naprosto neprůhlednou barvou a hustou bílou pěnou. Ve vůni dominují banán, hřebíček a další ovocné a kořeněné tóny. Tělo piva je velmi plné, ale přitom jemné a ovocné. Doznívání chuti je banánově sladké s trochou alkoholu a kvasnic.

99
* Ceny jsou včetně DPH
Skladem

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány do 1 - 2 pracovních dní. Doprava ZDARMA od 1500,- Kč. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Schneider Weisse Aventinus Eisbock - tato 25° je naprostý unikát mezi světovými pivy. Pochází z německého rodinného pivovaru G.Schneider & Son. Ve 40.letech vznikl čirou náhodou při převozu Aventinu v enormně mrazivém počasí, kdy voda obsažená v převáženém pivním speciálu zamrzla a oddělila se od nezamrzlého piva. Voda totiž mrzne rychleji, než alkohol. A tak vzniknul tento exkluzivní nápoj s obsahem alkoholu 12 %.

Originální Kvalita

Ochutnali jsme a vybrali pro Vás jen ty nejkvalitnější delikatesy a speciality, které nekoupíte na každém rohu.

Doprava zdarma

Nakupte alespoň za 1500,- Kč a dopravu do 2.dne od nás máte zdarma ;)

rychlost dodání

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány následující pracovní den...

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)