Žufánek Slivovice 50% 0,5 l

  • Tento produkt si právě prohlíží 3 zákazníci
  • Tento produkt dnes zakoupil 1 zákazník

Slivovice Žufánek je ušlechtilý ovocný destilát s charakteristickou chutí a vůní. Je vyrobena z vlastního ovoce s pevně stanovenými poměry jednotlivých odrůd. Při výrobě bylo použito pouze ovoce z vlastních sadů, 8 odrůd švestek, které dozrávají od července do září, pocházející ze sadů Bílé Karpaty a spadají do režimu ekologického zemědělství. Obsah alkoholu 50%.

549
* Ceny jsou včetně DPH
Skladem

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány do 1 - 2 pracovních dní. Doprava ZDARMA od 1500,- Kč. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Slivovica Žufánek 50% vol. – Slivovice Žufánek je ušlechtilý ovocný destilát s charakteristickou chutí a vůní. Je vyrobena z vlastního ovoce s pevně stanovenými poměry jednotlivých odrůd. Při výrobě bylo použito pouze ovoce z vlastních sadů, 8 odrůd švestek, které dozrávají od července do září, pocházející ze sadů Bílé Karpaty a spadají do režimu ekologického zemědělství. Obsah alkoholu 50%.

Originální Kvalita

Ochutnali jsme a vybrali pro Vás jen ty nejkvalitnější delikatesy a speciality, které nekoupíte na každém rohu.

Doprava zdarma

Nakupte alespoň za 1500,- Kč a dopravu do 2.dne od nás máte zdarma ;)

rychlost dodání

Objednávky vytvořené ve všední den do 15:00 jsou doručovány následující pracovní den...

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)